Firma Profili

Firmamız; Türkiye genelinde STILL, CLARK, BT, JUNGHEINRICH, BOSS, LINDE, Elektrikli Forklift(istif), Manuel ve Elektrikli Transpalet Satış, Servis, Yedek Parça ve Kiralama hizmeti vermektedir. Dinamik İstif Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ayrıca STILL makinalarının İstanbul Bölgesi bayisidir.
Dinamik İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Dinamik İstif Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 20 senelik bilgi ve tecrübeyi uzman kadrolarla birleştirerek, sizlere hizmet vermeyi kendine hedef seçmiştir.Gelişmiş ülkelerde Forklift(istif) v.b. İş Makinaları filosu sorunları ile uğraşmak yerine bu işin filosunu ve servisini veren uzman kuruluşlar ile çalışmayı yeğlemektedirler. Bu uzun yılların tecrübesi ile iyi sonuç veren uygulamadır. Böylelikle yüzlerce araçtan oluşan filoya hizmet uzman kuruluşça daha profesyonelce verilebilmekte düşen işletme faaliyeti kiralamanın da düşük olmasını sağlamaktadır.
Bünyedeki iş makinalarının yedek parça teminide zor olmakta acil durumlar için yedekleme olamadığı için bazen iş aksamakta parça beklenmektedir.Servisimizin öncelikli amacı bu tür sorunları bertaraf ederek işletmenin bu yükünü sırtından almaktır..

Dinamik İstif profesyonel kadrosu ile forklift(istif) makinalarin arizalarini yerinde tespit ve arızalarını gidermektedir.